• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Millet İttifakı bileşenleri Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Millet İttifakı bileşenleri Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Millet İttifakı içinde yer alan partilerden CHP, Deva Partisi, Gelecek Partisi kadroları Ağrı’da Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’ı ziyaret etti.

Ziyarette CHP Milletvekili Adayı İbrahim Varol’a, Kanaat Önderi İsmail Oğur, Deva Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Dağtekin, Gelecek Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Gök,  Deva Partisi Ağrı Merkez İlçe Başkanı Celal Kaya, CHP il başkanı Yardımcısı Adem Karakol,  CHP il başkan Yardımcısı Adem Demir, İş Adamı Cengiz Yıldırım, CHP, Deva Partisi ve Gelecek Partisi yöneticileri eşlik etti.

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada: “  Ziyaret kapsamında 14 Mayıs Genel Seçimleri konuşuldu. Ağrı’ya dair güzel projeler dile getirilmiştir. Millet İttifakı partilerinin birlik olup ziyaretlere başlaması halk tarafından olumlu dönüşlere sebep olacağı aşikardır. Gezinin ilk durağının Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti olması belki de topluma verilecek en güzel mesajlardan biri olarak algılanmasına sebebiyet verecektir. Bu seçim Ağrı’nın makus talihini değiştireceğini göstermektedir. Ağrı her kesimiyle daha demokratik ve daha yaşanabilir bir şehir olmaya aday.  Özellikle çoğu parti iyi adaylarla seçime girdi. CHP Milletvekili birinci sıra adayı İbrahim Varol’un aday olmasıyla beraber, şehrimizde bulunan kanaat önderleri ve aşiret liderleri İbrahim Varol’a destek olarak Ağrı’dan uzun yıllar sonra CHP’den bir vekilin seçilmesinin önü açılmış oldu. Sayın İbrahim Varol halk tarafından sevilen, dertlinin derdine deva olmasını bilen önemli bir şahsiyettir. Halkın bir payda da birleşmesini sağlayan nadir adaylardan biri olmuştur. Genel Seçimler sayesinde muhtemelen bu seçimin kazananı Ağrı halkı olacaktır. Ağrı her daim kadim demokratik bir il olma özelliğine sahip olmuştur. Buradan CHP, Deva Partisi ve Gelecek Partisi Milletvekili adaylarına başarılar dileklerimizi sunuyoruz.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM