• DOLAR
  $3.113,6200
 • EURO
  $0,9925
 • ALTIN
  $45.079,4100
 • BIST
  1,1735
Vali Varol Genç Sporcularla Bir Araya Geldi

Vali Varol Genç Sporcularla Bir Araya Geldi

Vali Dr. Osman Varol, Türkiye’nin her bölgesinden katılan sporcuların kıyasıya mücadele ettiği ve rakiplerini eleyerek final müsabakasında Ağrılı iki sporcunun karşı karşıya kaldığı Cudi Tenis Turnuvası’nın şampiyonu ve ikincisi olan Ağrılı sporcularla bir araya geldi.

Vali Dr. Osman Varol, 20-23 Mayıs tarihlerinde Şırnak’ta 14 ilden 101’i erkek, 38’i kadın olmak üzere, toplam 139 sporcunun katılımıyla düzenlenen Cudi Cup Ulusal Tenis Turnuvası final müsabakasında karşı karşıya gelerek şampiyonluk ve ikincilik derecesi ile ile dönen Ağrılı sporcular Habib Anak, Mehmet Semih Aslan ile gençleri destekleyen ve yetiştiren Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, Müdür Yardımcısı Cemil Budak ve Antrenör Fırat Balkız ile makamında bir araya geldi.

11 yıldır beraber tenis oynayan ve Cudi Cup erkekler finalinde birbirlerine rakip olarak ilimize şampiyonluk ve ikincilik dereceleriyle dönen Ağrı Gençlik Spor Kulübü Derneği sporcuları Habib Anak ve Mehmet Semih Aslan ile bir süre sohbet ederek başarı hikayelerini dinleyen Vali Varol, spor yapma alışkanlığının ve spor kültürünün geliştirilmesinin gençlerin kişisel ve sosyal yaşamlarına büyük katkı sağladığına vurgu yaparak ilimizin çeşitli spor dallarında başarılarla anılmasında büyük bir mutluluk duyduğunu belirtip genç sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?