• DOLAR
  $2.056,22
 • EURO
  $0,4378
 • ALTIN
  $29.620,9
 • BIST
  1,0409
Vali Varol Basın Mensupları ile bir araya geldi

Vali Varol Basın Mensupları ile bir araya geldi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, kentte görev yürüten basın mensupları ile, Ağrı Valiliği Toplantı Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Doğru haberi hızlı ve etkin biçimde vatandaşlara ulaştıran, olmazsa olmaz bir mesleği icra eden ajans temsilcileri, yerel gazete temsilcileri, web site imtiyaz sahipleri ile bir araya gelen Vali Varol, Ağrı’nın görünen yüzü basının, ilin tanıtılması hususunda büyük önem arz ettiğine vurgu yaptı.

Toplantıda Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Ela Yıldırım tarafından yapılan sunum ile “Potansiyelini Keşfet Ağrı” sloganıyla, Valiliğin koordinesinde; tarım ve hayvancılık, gençlik ve spor, eğitim öğretim, kadın ve istihdam, kültür ve turizm alanlarında yürütülen projelerin detayları basın mensupları ile paylaşıldı. Sunumun ardından Vali Varol, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Programda Vali Dr. Osman Varol’a, Vali Yardımcısı Ahmet Vezir Baycar, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Hamza Açık, kurum müdürleri eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?