• DOLAR
  $2.876,2000
 • EURO
  $0,9246
 • ALTIN
  $42.771,6100
 • BIST
  1,1735
Sayan’dan Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Sayan’dan Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Sayan mesajında: “Rahmet, mağfiret ve bereketin yağmur olup yağdığı mübârek Ramazan ayını ğurladığımız günlerde; huzur ve saadet kaynaklarımızdan biri olan Ramazan Bayramı’na erişmenin sevincini de aynı anda yaşıyoruz.  Filistin’de, yorgun ve acılı kötü niyetlerle tutuşturulan ateşlerin hepsinin, bu rahmet günleri vesilesiyle  İbrahimî bir gül bahçesine çevrildiğini görmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Başkan Sayan evde olmanın, bayramı yaşamaya engel olmadığına dikkat çekerek şunları kaydetti: “Yeniden kucaklaşacağımız, camilerde musafaha edeceğimiz, hasret gidereceğimiz günler yakındır. Evde olmamız, bayramı yaşamamıza engel değil. Hep birlikte bu bayramı evlerimize sığdıralım. Daha nice güzel bayramları neşeyle, sevinçle, coşkuyla, yan yana kutlayacağız. Yeter ki sağlıklı kalalım. Mübarek Ramazan Bayramı’nın sıkıntılarımızdan kurtuluşa vesile olmasını, gönüllerimize ferahlık, ülkemize güzellikler getirmesini, yeryüzündeki tüm mazlumlar için güzel günlerin başlangıcı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”
Bayramı hastanelerde geçiren vatandaşlara da acil şifalar dileyen Sayan, “Fedakarca çalışan sağlık ordusunun, ülkenin dört bir yanında vatanı koruyan güvenlik güçlerinin tüm vatandaşların ve İslam aleminin bayramını kutlarım.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?