• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sayan: “Devleti işgal etmek için mermi gerekmiyor”

Sayan: “Devleti işgal etmek için mermi gerekmiyor”

Ağrı Eski Belediye Başkanı ve Siyasetçi Savcı Sayan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, günümüzde bir devleti işgal etmenin yolunun kültürel değerlerine saldırmak olduğunu söyledi
Sayan, ahlak, gençlik ve ticaretin yok edilmesinin işgal için yeterli olduğunu savundu.
Sayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Günümüzde tek mermi atmadan istediğiniz devleti işgal edebilirsiniz. İşgal etmek istediğiniz devletin ahlak, ticaret ve gençliğini yok ederseniz işgal tamamdır. Bir ülkeyi işgal etmek için artık tank, top, füze ve uçaklara gerek kalmadı. Milyarlarca liralık askeri yatırımlara bile gerek kalmayabilir” dedi.
Sayan, batılı devletlerin bu yöntemleri kullanarak Türkiye’yi işgal etmeye çalıştığını iddia etti. Sayan, “Bugün Ülkemize baktığımızda, uyuşturucuyla gençlerimizi, televizyon, sosyal medya, diziler,gazete yazıları,cinsiyet değişikliği ile toplumumuzun ahlakını ve tefecilerle de ticaretimizi bitirmek istediklerini görüyoruz. Bizim için en büyük tehlike budur” ifadelerini kullandı.
Sayan, uyuşturucu, sosyal medya ve tefecilik sorunlarına dikkat çekerek, bunlara karşı acil önlemler alınması gerektiğini belirtti. Sayan, “Bunu yıllardır dile getiriyorum. En küçük Anadolu ilinde bile tefeciler at koşturuyor. İstediğini yapıyor. Tefecilik yapanlar artık tarımla uğraşmıyor, hayvancılıkla uğraşamıyor. Tarımda bir yılda kazandığının 50 katını bir ayda kazanıyor. Tarım ve hayvancılıkla uğraşanlar Tefecilerin borcu yüzünden tarım ve hayvancılık da yapmak istemiyorlar” diye konuştu.
Sayan, batılı devletlerin sinsi misyonerlik faaliyetleriyle Türkiye’yi yok etmeye çalıştığını öne sürerek, “Bu yazdıklarımızla ilgili derhal bir başkanlık kurulmalı. Çok geç kalıyoruz, çok” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM