• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Polis Haftasında Ağrı Valisi Mustafa Koç’a Ziyaret

Polis Haftasında Ağrı Valisi Mustafa Koç’a Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ve beraberindeki emniyet teşkilatı personeli ile birlikte Vali Mustafa Koç’u ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ve beraberindeki emniyet teşkilatı personeli ile birlikte Vali Mustafa Koç’u ziyaret etti. Sohbet havasında gerçekleşen ziyaret sırasında Vali Koç, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. yıl dönümünü ve tüm polislerimizin Polis Haftası’nı kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Vali Koç, geçmişi şan ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatının devletimizin bekası ve vatandaşlarımızın güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını belirterek,  “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bu yana, ülkemizde huzur ve güvenliği sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliği ile devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinmiştir. Yetkisini kanunlardan alarak görev yapan bu güzide teşkilatımız asayiş, terör, kaçakçılık, siber suçlar ve daha birçok alanda fedakârca görev yaparak ve amansız bir mücadele vermektedir. Milletimiz için görevlerini ifa etmişlerdir” dedi.

İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar, kabulünden dolayı Vali Koç’a teşekkür ederek 10 Nisan Polis Haftası vesilesiyle gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi verdi. Vali Koç, günün anısına heyet ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM