• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Ağrı Belediye Başkan Adayı Av. M. Salih Aydın, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu: Gençlerin Taleplerine Kulak Verdi

Seçime sayılı günler kala adaylar her kesime ulaşmaya çalışıyor. Bu kapsamda Ağrı’nın geleceği için yapılan önemli bir etkinlik 7 Mart tarihinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Osmanlı Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

AK Parti Ağrı Belediye Başkanı adayı Avukat Mehmet Salih Aydın, üniversite öğrencileriyle buluştu ve şehrin gündemine damgasını vurdu. Yaklaşık 2000 öğrencinin katıldığı programda, şarkılar ve şiirlerin yanı sıra şehrin sorunları da masaya yatırıldı. Öğrencilerin büyük katılım sağladığı etkinlik şehrin geleceği adına umut verdi. Öğrencilerin kendilerinin önemsendiğini görmeleri onları ziyadesiyle mutlu etti. Çünkü şehrin geleceğine yön verecek dinamiklerden birini gençler oluşturuyor.

Aydın, öğrencilere Türkçe, Kürtçe, Farsça ve Arapça olarak selamlarını ileterek, gençlerin büyük memnuniyetini kazandı. Ağrı ili ile ilgili projelerini öğrencilere aktaran Aydın, yılda bir hafta düzenlenecek kültürel etkinliklerde şairler ve sanatçıları ağırlayacaklarını belirtti. Ayrıca, üniversite kulüplerinin yapacakları gezilerde ulaşım konusunda destek olacaklarını ifade etti.

Özellikle KPSS ve ALES gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere yardımcı olacaklarını vurgulayan Aydın, sınav ücretlerine katkı sağlayacaklarını ve belediye aracılığıyla ücretsiz online eğitim imkanı sunacaklarını belirtti. Programda öğrencilerin talepleri de dinlendi ve ulaşım ücretlerinin düşürülmesi isteği dile getirildi. Bu konuda AK Parti Ağrı Belediye Başkanı adayı Av. M. Salih Aydın, seçildikleri takdirde öğrenci biletlerinde indirim yapacaklarının sözünü verdi.

AK Parti Ağrı Belediye Başkanı adayı Aydın, bu tür coşkulu etkinliklerin, gençlerin siyasi süreçlere katılımının ve taleplerinin önemini bir kez daha ortaya koydu. Ağrı’nın geleceğini şekillendirecek olan gençlerin seslerinin duyulduğu bu tür etkinliklerin devam edilerek, şehrin daha yaşanabilir bir hale gelmesi adına büyük önem taşıdığını dile getirdi. Öğrenciler, Avukat Mehmet Salih Aydın’ı coşkulu bir şekilde selamlarken, program büyük bir tebrikle son buldu.

Bizler görüyoruz ki şehrin bir ve birlik olma vakti gelmiş. Kazanan AĞRI olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM