• DOLAR
  $2.015,39
 • EURO
  $0,4175
 • ALTIN
  $29.671,01
 • BIST
  1,0410
İŞKUR Müdürü Güven’den engelli çalışanlara ziyaret

İŞKUR Müdürü Güven’den engelli çalışanlara ziyaret

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, İŞKUR aracılığı ile çeşitli kurum ve kuruluşlarda istihdam edilen engelli çalışanları ziyaret etti.
Ziyaretlerinde İŞKUR eğitim programları kapsamında aldıkları eğitimler sonucunda Türk Telekom Çağrı Merkezinde istihdam edilen engelli çalışanların, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü çiçek ve çikolata vererek kutlayan İŞKUR İl Müdürü Güven yaptığı açıklamada, İŞKUR’un engellilere yönelik İş Başı Eğitim Programlarının devam edeceğini belirtti.
Güven: ” Dünya Engelliler Günü’nü engelli kardeşlerimizle birlikte kutluyoruz. Engelli kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz. Kurum olarak engelli vatandaşlarımıza engelsiz bir yaşam sunmak için çalışıyoruz. Şu anda ziyaret ettiğimiz çağrı merkezinde 9 tane engelli vatandaşımız kurumumuz aracılığı ile istihdam edildi. Kurum olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız ve olmaya devam edeceğiz” dedi.
‘İmkanlarımız çok iyi’
İŞKUR aracılığı ile iş sahibi olan engelli çalışanlardan Nesih Altay ise çalışma koşullarından oldukça memnun olduklarını belirterek : Ben iki yıl önce İŞKUR üzerinden çağrı merkezinde çalışmaya başladım. Şu an şirketin kadrolu elemanı olarak devam ediyorum. Bize bu imkanı sunan İŞKUR yetkililerine çok teşekkür ederiz. Burada bütün imkanlarımız çok iyi. Bize sunulan imkanlarımız çok iyi. İŞKUR yetkilileri ve şirket yetkililerimiz en ufak bir problemimizde bile bizimle yakından ilgileniyor. Şu an 9 engelli kardeşimizle birlikte çalışıyoruz. Her kese çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?