• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
IC Vakfı Kişisel Gelişim Seminerlerinin İlkini Düzenledi

IC Vakfı Kişisel Gelişim Seminerlerinin İlkini Düzenledi

İbrahim Çeçen Vakfı, IC Elit Futbol Akademi Projesi kapsamında planladığı ilk eğitim seminerini başarı ile tamamladı. Proje sadece iyi sporcu değil iyi bireyler yetiştirmeyi de hedefliyor.

İbrahim Çeçen Vakfı’nın iki yıldır başarı ile yürüttüğü IC Elit Futbol Akademi projesinde iyi sporcu, iyi bireyle olur teması ile başlattığı eğitim seminerlerinin ilkini tamamladı. Ağrı ASKF Toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim programına Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, IC Vakfı Ağrı Temsilcisi Güven Karakaya, IC Elti Futbol Akademi antrenörler ve sporcuları katıldı. İlk seminerde İbrahim Çeçen Üniversitesi akademisyenlerinden Dr.Adem Özdemir etkili iletişim konusunda sporculara sunum yaptı.

İletişimin günümüzde sporcunun yaşamı ile birlikte var olduğunu ve iyi bir sporcu ve birey olabilmek için iyi bir iletişimin gerekli olduğunu söyleyen IC Vakfı Ağrı Temsilcisi Güven Karakaya “Biz Vakıf olarak sadece iyi bir sporcu yetiştirme arzusunda değiliz. Nitelikli sporcunun yanında iyi bir birey yetiştirmek arzusundayız. Bu amaçla akademinin spor eğitimlerinin yanı sıra kişisel gelişim seminerleri düzenliyoruz. İletişim konusunda sporcuların saha içinde hakem, rakip sporcu ve takım arkadaşları ve antrenörleri ile iletişimi iyi olmalı. Aynı zamanda taraftar ile iletişim, medya iletişimi de günümüzde önemli yer tutuyor. Bu eğitimlerimiz bu sorunları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. “dedi.

Program sonunda Karakaya tarafından Dr.Adem Özdemir’e plaket takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM