• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Din, Öğrenci Kulüp Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Din, Öğrenci Kulüp Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrenci kulüp başkanlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Yaşam Merkezi Genç Ofiste düzenlenen programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Fatih Karaoğlan, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru ve kulüp başkanları katıldı.

Kulüp başkanları ve üyeleri ile bir arayan gelen İl Müdürü Din, kulüplerin beklenti ve taleplerini dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında öğrenci kulüp başkanlarından bilgi aldı.

Öğrenci kulüplerinin yaptıkları faaliyetlere son derece önem verdiklerini belirten İl Müdürü Din, Üniversitemiz bünyesinde bulunan kulüpler, öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini, arkadaşlık bağlarını güçlendirmelerini ve boş vakitlerini iyi değerlendirmelerini sağlamaktadır. Bizler de öğrenci kulüplerimize yapmak istedikleri sosyal etkinlikleri gerçekleştirmede imkânlar dâhilinde destek olmaya çalışıyoruz ve bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz. ”

Kulüp faaliyetlerinin öğrencilerin fiziksel ve zihinsel becerilerini geliştirmede önemli bir rol üstlendiğini ve kulüplerimizin ilgi alanlarına yönelik yapacağı her türlü etkinlik ile öğrencilerimize eğitimin yanı sıra sosyal anlamdaki eksikliklerini giderilmesini katkıda bulunacağını ifade etti.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Fatih Karaoğlan, sizlerden beklentimiz, sosyal faaliyetlere katılmanızdır. Çünkü bu sosyal faaliyetlere katılmanız sizlerin hem psikolojik ve sosyolojik hem de zamanınızı verimli bir şekilde  değerlendirmeniz açısından önemli. Aynı zamanda değişik alanlarda bilgili, tecrübeli ve nitelikli arkadaşlar edinmenize de vesile olacaktır. Biz üniversite yönetimi olarak sizlerin ortaya koyacağınız her türlü öneri ve isteklerinize açık olduğumuz gibi,  imkânlarımız ölçüsünde de desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM