• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrı’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrı’da

“İş Yüreği de sevdası da davası da Ağrı Dağı’ndan yüce insanların memleketi Ağrı’da bugün bir kez daha sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyorum.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı mitinginde alanın tamamen dolduran vatandaşlara teşekkür ederek, alanda olan insan sayısını açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı mitinginde alanın tamamen dolduran vatandaşlara teşekkür ederek, “İş Yüreği de sevdası da davası da Ağrı Dağı’ndan yüce insanların memleketi Ağrı’da bugün bir kez daha sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyorum. Bin yıllık vatanımız Ağrı, asırlarca irfanımıza, kültürümüze, değerlerimize dağı gibi yüce bir gönüllülükle sahip çıktı. Bu şehrin insanları çalışkanlıklarıyla, sabırlarıyla, duruşlarıyla farklarını gösteren birer metanet abidesidir. Gezişine kurban olduğum Ağrılı kardeşlerim 2019’da tercihini AK Parti’den yana yaparak muhabbettimize karşılık vermişti. Mayıs ayı seçimlerinde arzu ettiğimiz neticeleri alamamış olsak da 31 Mart’ta tercihini AK Parti’den yana yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“Anadolu’yu tehditlere karşı bir serhat gibi koruyan Ağrı, cesaretiyle ve yiğitliğiyle hep örnek oldu. Ağrı’nın 31 Mart’ta yine tercihini AK Parti’den yana yapacağından eminiz. Ağrı ile bizim aramızda kalpten kalbe giden bir yol vardır. Biz gözümüzü geleceğe diktik, hayatımızı milli iradenin üstünlüğünü savunmaya adadık. Darbecilerden ve işkencecilerden hesap sorarak milletimizin bu dönemlerle hesaplaşmasını sağladık. Karşımıza kim çıkarsa mücadele ettik.

“Burada 40 Bin Kişi Olduğunu Emniyetten Öğrendik”

Cumhuriyet tarihinin en köklü adımlarını hayata geçirmekle kalmadık, Türkiye Yüzyılı vizyonunu da başlattık. Burada 40 bin kişi olduğunu emniyetten öğrendik.

“Gizli Saklı İttifaklar Kuruyorlar”

Şimdi birileri çıkmış millet iradesine sizin iradenize ipotek koymaya çalışıyor. Tek parti faşistleriyle gizli saklı ittifaklar kurarak bunu gerçekleştirmenin peşindeler. CHP’yi bile yedek tekerlek yapacak duruma getirdiler. Sırtını örgüte dayayan siyasi temsilciler İstanbul’da ve diğer başka yerlerde kirli pazarlıklarla kendi ikballerini kurtarmanın peşindeler.

CHP’li belediye başkan adaylarının buram buram ayrımcılık kokan açıklamalarına seslerini çıkarmayanlar mı Ağrılı kardeşlerimizin geleceğini inşa edecek? Bunların ne Ağrı umurlarında, ne İstanbul umurlarında ne Diyarbakır umurlarında. Bunlar sadece ağa babalarını düşünüyor.

“Eserlerimizle, Hedeflerimizle Sizin Emrinizdeyiz”

Biz eserlerimizle, hedeflerimizle sizin emrinizdeyiz. Başka Ağrı yok, başka Türkiye yok. Önümüze çıkan tüm imkanları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Her kesim gibi Ağrılı kardeşlerimizin de sorunları var. Ama bunlar sergilenmek istenen oyunların bahanesi olamaz.

“Şehirlerin En Küçük Dertlerine Çözüm Olamadılar”

Birbirleriyle kavga edip pazarlık yapmaktan ülkeyle ilgili herhangi bir meseleyi gündeme almaya fırsat bulamıyorlar. Şehirlerin en küçük meselelerine çözüm olamadılar. Bunların Ağrı’da bir eseri var mı? İnşallah Ramazan Bayramı gelmeden 31 Mart’ta milli irade bayramı yaşayacağız. Bunun için çok çalışıyoruz. ”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Mardin’de

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM