• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Karadoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Karadoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı

Ağrı Belediye Başkanı Metin Karadoğan Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kaaradoğan mesajında :“ Millet olarak sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde birlik ve beraberliğimizin kuvvetlenmesine, Bu bayramla Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Ramazan Bayramını Millet olarak, rahmet ayı olan mübarek Ramazan’ı geride bırakmanın üzüntüsünü hissederken aynı zamanda manevi değerlerimizi pekiştiren Ramazan Bayramı’na kavuşmanın heyecanı içerisindeyiz. Mutlulukların paylaşıldıkça çoğaldığı, kardeşlik ve dostluk duygularının güçlendirildiği bayramlar, insanların kaynaşmasına vesile olan müstesna günlerdendir. İnsani değerlerin hatırlandığı bu özel günlerde, kırgınlıkları, küskünlükleri bir yana bırakmalı, yaşlı, hasta, kimsesiz ve yardıma ihtiyacı olanları ziyaret ederek gönüllerinde umut çiçeklerinin yeniden filizlenmesine vesile olmalı, Aziz Milletimizin en büyük hasletlerinden olan yardımlaşma düsturu ile sosyal dayanışmayı bayramlarda daha da yoğunlaştırmalıyız.

Bu duygularla, yapacağımız maddi ve manevi desteklerle, Kahramanmaraş merkezli on bir ilde meydana gelen ve büyük bir yıkıma neden olan depremden etkilenen kardeşlerimizin bayramı bayram gibi geçirmelerine katkı sağlayacağımızı belirterek, Ramazan Bayramı’nın bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor,

Ağrılı hemşerilerimizin ve bütün İslâm Âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM