• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ağrı’da hakemler sezonu açtı

Ağrı’da hakemler sezonu açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği TFFHGD Ağrı Şubesi, 2022-2023 Futbol sezonunu düzenlen açılış programı ile açtı.

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Halı Sahasında düzenlenen açılış programına Merkez Hakem Kurulu Üyesi Prof.Dr. Recep Sürhat Müniroğlu, Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Serkan Tevabil Aka, Gençlik ve spor İl Müdürü Fedai Din, Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ,  İl Sağlık Müdürü Coşkun Daharlı, İl Tarım ve Orman Müdür Yrd. Zeki Çelik, TFFHGD Ağrı Şubesi Başkanı Muhammed sevim, ilde görev yapan hakemler ve sporcular katıldı.

Ağrı’da Vali Dr. Osman Varol’u ve çeşitli kurumları ziyaret ettikten sonra açılış programına katılan Merkez Hakem Kurulu Üyesi Prof.Dr. Recep Sürhat Müniroğlu yaptığı konuşmasında Doğu Anadolu Bölgesindeki 17 ili de ziyaret ettiğini ifade ederek: “ Hakem Kurulu Başkanı Sayın Sabri Çelik’ in Ağrı hakem ve gözlemcilerine selam ve başarı dileklerini  getirdim. Bölgemizdeki 17. İlimizi de ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Böylesine güzel bir organizasyonla sezonu açtığımız için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umarım bir sonraki gelişimde Sn. Valimiz ve Gençlik ve spor İl Müdürümüzün katkılarıyla TFFHGD Ağrı Şubemize tahsis edilecek mekanın açılış kurdelesini kesmek nasip olur. 2022-2023 sezonun tüm camiamıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Kösedağ da konuşmasında, yeni sezonun hakemlere, şans ve başarı getirmesi temennisinde bulunarak, Ağrı’da amatör sporların durumu hakkında çeşitli bilgiler verdi. Ağrı’da hakemliğin daha iyi noktalara gelmesi gerektiğini belirten Kösedağ, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Müniroğlu’ndan Ağrı hakemlerinin de daha üst klasmanlarda maç yönetmelerini istedi.

TFFHGD Ağrı Şubesi Başkanı Muhammed Sevim ise konuşmasında: “ Öncelikle Sn. Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı’nın selamlarını ve yeni sezon başarı dileklerini iletmek isterim. 2019 yılında kurduğumuz TFFHG Ağrı şubemiz, Ağrı hakemliğine ciddi anlamda katkı sunmaya başlamıştır. hakemlerimize sunmuş olduğumuz materyal, eğitim ve gelişim desteği ile kısıtlı imkanlara rağmen örnek teşkil edecek çalışmalar gerçekleştirdik. Şehrimizin profesyonel liglerde daha fazla hakemle temsil edilmeyi hak ettiğini düşünüyor ve bu sezonun hakemlik açısından Ağrı’nın yılı olmasını temenni ediyorum.  Şimdiden 2022-2023 sezonun hakemlerimize hakem şansı getirmesini tüm spor paydaşlarıyla fair- play ruhu içerisinde geçmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM