• DOLAR
  $2.059,9
 • EURO
  $0,4299
 • ALTIN
  $30.168,94
 • BIST
  1,0545
Ağrı’da ‘Bir Ekmekte Benden’ kampanyası başladı

Ağrı’da ‘Bir Ekmekte Benden’ kampanyası başladı

Türk Kızılay Ağrı Şubesi tarafından, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ‘Bir Ekmekte Benden’ yardım kampanyası başlatıldı.

Kampanya kapsamında bağış gecesi düzenlediklerini belirten Türk Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı yaptığı açıklamada, Ramazan ayının bolluk, bereket ayı olduğunu söyledi.

Tatlı: “Ramazan ayının manevi atmosferi hepimizi sardı. Şu an yapacağımız bağış gecesinin hazırlıklarını yapıyoruz. 11 ay özlemle beklediğimiz Ramazan ayının coşkusunu tüm herkesin yaşaması için herkesi bağış yapmaya çağırıyoruz. Bağış gecemizde bağışçılarımız “Bir ekmekte benden” diyerek evine ekmek götüremeyen vatandaşların sofrasına destek verecekler. “Bir kolide benden” diyerek ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olacağız. Yine aynı şekilde günlük 4 bin 500 kişiye sıcak yemek verdiğimiz aşevimizde bir kap yemeğin karşılanması noktasında destek istiyoruz. Ramazan ayı biliyorsunuz fitre ve zekatların en yoğun bir şekilde verildiği zaman. Hayırseverlerimizden fitre ve zekatların Ağrı’daki kardeşlerimize ulaştırılması için çağrıda bulunuyoruz. Ne olursunuz gelin hep beraber bu ayı bir bereket ayına hep birlikte çevirelim. Lütfen iyiliğin azı çoğu olmaz. Herkes elinden geleni yapsın” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?