• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ağrı Ziraat Odası Seçimi Sonuçlandı

Ağrı Ziraat Odası Seçimi Sonuçlandı

Ağrı Ziraat Odası Seçimi sonuçlandı
Haftalardır beklenen Ağrı Ziraat Odası seçimleri yapıldı. Ağrı Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen seçimde, mevcut başkan Ömer Yıldız ile Murat Daşdemir yarıştı.
Sabah saat 09.00’da başlayan seçim 1 dakikalık saygı duruşu akabinde okunan İstiklal Marşı ile başladı. Akabinde faaliyet raporları okundu. Her iki başkan adayı da birbirlerine başarılar dileyerek seçim başladı.
Saat 17.00 itibarı ile sandık açıldı. Merkeze bağlı 106 köy ve 13 mahalle delegesi bulunan Ağrı Ziraat Odası’nda 122 delege oy kullandı. Kullanılan oyların 74’ünü Ömer Yıldız, 48’ini ise Murat Daşdemir aldı.
Böylelikle Ağrı Ziraat Odası Seçimlerini Mevcut Başkan Ömer Yıldız kazandı.
Meclis üyeleri mazbatalarını aldıktan sonra 21 meclis üyesi kendi arasında seçim yaparak 7 kişilik yönetim kurulu listesini oluşturacak.
Başkan adayları, seçim sonuçlandıktan sonra birbirini tebrik etti. Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Ömer Yıldız;
“Ağrı Ziraat Odası her daim çiftçilerindi, bundan sonra da çiftçilerin olmaya devam edecek. Çiftçilerimizin her türlü menfaat ve çıkarı için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Yapılan seçim sonucunda şahsıma destek olan olmayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sonuç itibariyle Ağrı Ziraat Odası hepimizin malı. Onu yükseltmek ve daha iyi yerlere getirmek hepimizin elinde.
Şahsım adına bu yükselişi elde etmek için her türlü çabayı göstereceğim. Seçimimiz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM