• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AĞRI KONUŞUYOR PLATFORMUNDAN AĞRI’DAKİ FUTBOL KULÜPLERİNE MALZEME DESTEĞİ

AĞRI KONUŞUYOR PLATFORMUNDAN AĞRI’DAKİ FUTBOL KULÜPLERİNE MALZEME DESTEĞİ

Amatör Spor haftası etkinlikleri yurt genelinde olduğu gibi Ağrı ilinde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor.

Ağrı’da uzun süredir faaliyetlerde bulunan Ağrı Konuşuyor Platformu, hafta münasebetiyle amatör sporculara forma ve eşofman desteğinde bulundu.
Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda spor malzemesi için düzenlenen malzeme dağıtım törenine Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ, Ağrı Konuşuyor Platformu Başkanı Ufuk Balkis, ASKF Yöneticileri, spor kulüplerinin başkan, antrenör ve sporcuları katıldı.

Amatörlerin ülke sporunun harcı olduğunu dile getiren ASKF Başkanı Erkan Kösedağ bu harcın sağlam olmasında en büyük desteğin sponsorlardan geldiğine vurgu yaparak: “ Biz hepimiz amatör sporcularımızın geleceği için çaba gösteren kurumların. Ancak bizim üzerimizdeki yükü en fazla alan kişiler ise sponsorlarımız. Onların destekleri ile daha başarılı bir lig organizasyonu ve daha sağlık spor ortamı hazırlamamız mümkün oluyor. Bu destekleri dolayısı ile Ağrı Konuşuyor Platformu başkanı Sayın Ufuk Balkis’e teşekkürü borç bilirim” dedi.

Ağrı’da kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra ONVO Ağrı 1970 Spor’a sponsor olduklarını söyleyen platform başkanı Ufuk Balkis ise: “Biz şehrin her alanına dokunmaya çalışan bir hareketiz. Gençlerle başladık bu yola. Şu anda Ağrı’nın her kesimine hitap eden bir anlayışa sahip olduk. Özkaynaklarımızla ilimizde birçok çalışmayı başarı ile gerçekleştirdik. Bundan sonrada birçok çalışmaya imza atmayı planlıyoruz. Bu çalışmalardan biride spor camiasını desteklemekti. İyi ki bu genç kardeşlerimize dokunmuşuz. Onların daha sağlıklı imkanlarla spor yapmalarına vesile olacak isek ne mutlu bizlere. 100 sporcumuza eşofman ve forma desteği sunduk. Bu desteklerimiz imkanlarımız ölçüsünde ilerleyen dönemlerde devam edecek. Ağrı’da salon sporlarına yönelik başarılı bir takım ortaya çıkarmak gibi bir hedeflimizde var. Ümid ederim ki Ağrılıların gururla izleyeceği bir takımla gelecekte karşınıza çıkabiliriz. Ben 2023-2024 futbol sezonunda amatör futbol liglerinde mücadele edecek tüm spor kulüplerimize ve sporcularına başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Tören sonrasında ASKF Başkanı Erkan Kösedağ tarafından, platform başkanı Ufuk Balkis’e üzerinde Ağrı Konuşuyor Platformu’nun logosunun yer aldığı filografi çalışması hediye edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM