• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bayrak, istifa etti

Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bayrak, istifa etti

Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Orhan Bayrak, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Adalet ve Kalkınma Partisinden milletvekili olmak için İl Müdürlüğü görevinden istifa etti.
Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine atandıktan sonra kurum ve kuruluşlarda yapmış olduğu değişiklikler, personelle kurmuş olduğu samimi ve içten diyaloglarla personelin sevgisini ve saygısını kazanan Bayrak, kurum dışında da vatandaşlarla sürekli bir araya gelerek yapmış olduğu hane ziyaretlerinde Ağrılı vatandaşların takdirini kazandı.
Bursalı bürokrat Bayrak, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Bursa ilinden Milletvekili olmak üzere görevinden istifa ederek AK Parti Bursa İl Başkanlığında aday adaylığı başvurusunda bulundu.
Orhan BAYRAK Kimdir?
Orhan Bayrak; 1980 Bursa-Gemlik doğumlu olup ilkokulu Zonguldak Alaplı, ortaokul ve lise eğitimini Bursa Gemlik’te tamamlamıştır. Bayrak, 9 Eylül Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğini bölümünde öğrenimini tamamladıktan sonra 13 yıl Milli Eğitim Bakanlığında öğretmen olarak görev yapmıştır. 2013 yılından itibaren Bursa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde ve bağlı kuruluşlarda öğretmen ve yönetici olarak çalışan Bayrak, 2017 yılında Bursa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır.
01.08.2022 tarihinde Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde İl Müdürü olarak göreve başlayan Bayrak, evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM